Basen Mercure Kasprowy

Centrum rekreacji dostępne w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem, to fantastyczna opcja na odpoczynek i regenerację sił po górskich wędrówkach.

W lecie korzystać można tu z dużych rozmiarów otwartego kąpieliska geotermalnego, mieszczącego się przed hotelem, ze zjeżdżalnią, parasolami, leżakami, boiskiem do siatkówki plażowej i wieloma innymi udogodnieniami i atrakcjami.

Cały rok natomiast, do dyspozycji jest duży, kryty basen w hotelu, a ponadto sauna, gabinet masażu, centrum fitness i siłownia, kort tenisowy, czytelnia.

Z basenu śmiało mogą korzystać również goście spoza hotelu. To dobry pomysł na relaks i rodzinne spędzenie popołudnia lub nawet całego dnia.

Dodaj opinię
  • Wejście na basen - 20 zł (karnet na 10 wejściówek 140 zł)
  • Wejście na basen dla dzieci do 12 r.ż. - 15 zł
  • Wejście na basen i do sauny - 35 zł (karnet na 10 wejściówek 220 zł)
  • Wstęp do sauny - 25 zł (karnet na 10 wejściówek 140 zł)
  • Sesja w solarium - 2 zł
  • Zajęcia nauki pływania - 45 zł/h
  • Wypożyczenie ręcznika - 5 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Hotelowe centrum SPA dostępne - oczywiście za stosowną opłatą - dla wszystkich chętnych. Jego największą część stanowi kryty basen - wystarczająco duży i głęboki, by w pełni swobodnie mogło w nim popływać kilka osób jednocześnie. Oprócz tego na miłośników rekreacji i relaksu czekają kort tenisowy, siłownia, sauny fińskie czy bogata oferta zabiegów i masaży.

Basen Mercure Kasprowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Mercure Kasprowy, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Mercure Kasprowy.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Mercure Kasprowy. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Basen Mercure Kasprowy cena biletu ulgowego: 15 zł
  • 20-35 zł
    Basen Mercure Kasprowy cena biletu normalnego: 20-35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Mercure Kasprowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla: