Muzeum zabawek i gier komputerowych

Planujesz wakacje w Zakopanem i chcesz przenieść się do magicznego świata zabawek? Koniecznie musisz odwiedzić Muzeum Zabawek RetroManiak! Już teraz dodaj je do planu swojej wycieczki i sprawdź jakie atrakcje czekają na Ciebie w tym wyjątkowym miejscu!

Bohaterowie bajek z ostatnich dekad, wyjątkowe ręcznie zdobione domki dla lalek, kultowe komputery takie jak: Atari, Commodore czy gry Mario Bros. Odszukajcie je w nowo powstałym Muzeum Zabawek, Komputerów i Gier Komputerowych „RetroManiak”, które znajduje się na zakopiańskich Krupówkach. To niezwykłe miejsce zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Świat, który każdemu z nas kojarzy się z beztroską, radością i niezapomnianymi chwilami. A z jakimi postaciami oraz grami kojarzy się Wam Wasze dzieciństwo?

Pośród setek eksponatów znajdą coś dla siebie fani polskich bajek: Bolka i Lolka, Pszczółki Mai czy Baltazara Gąbki oraz maniacy gier komputerowych.

Na ekspozycji można podziwiać także kolekcję ponad 60 lalek z całego świata w strojach ludowych i regionalnych. Od dalej Japonii, poprzez Azję, Afrykę, Amerykę Płd., aż do krajów Europy.

W Muzeum „RetroManiak” nie zabraknie również gratki dla fanów oldschoolowych komputerów i gier. Ponadto odwiedzający mogą spróbować swoich sił grając w największego na świecie Pacmana!

To także znakomita podróż w czasie dla rodziców odwiedzających muzeum ze swoimi pociechami.

Muzeum RetroManiak znajduje się przy ulicy Krupówki 4A w Zakopanem.

Czynne jest codziennie w godzinach od 1000 do 2200.

Serdecznie zapraszamy!

Bilet wstępu w cenie 10 zł.

Dodaj opinię

Bilet wstępu w cenie 10 zł.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Muzeum zabawek i gier komputerowych adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Muzeum zabawek i gier komputerowych, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Muzeum zabawek i gier komputerowych.
Ceny biletów / cennik wejść do Muzeum zabawek i gier komputerowych. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Muzeum zabawek i gier komputerowych cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Muzeum zabawek i gier komputerowych opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla: