Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal

Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal, to oprócz szkoły narciarskiej, wypożyczalni sprzętu i odzieży narciarskiej/snowboardowej, serwisu nart, karczmy oraz ośrodka zimowego dla dzieci, także czynne codziennie (w trakcie sezonu), rozmieszczone równolegle do siebie, wyciągi narciarskie i doskonale przygotowane trasy zjazdowe. Oto one:

  • Wyciąg 1 - Tatrapoma P. - to prosta i szeroka trasa dla każdego, oznaczona kolorem niebieskim, o długości 250 metrów.
  • Wyciąg 2 - Tatrapoma P Żółwik - to trasa szkoleniowa dla dzieci i początkujących narciarzy i snowboardzistów, o długości 145 metrów.
  • Wyciąg 3 - Tatrapoma P - to również łatwa i szeroka trasa, wspólna z wyciągiem 4., oznaczona kolorem niebieskim i licząca sobie 250 m dłogości.
  • Wyciąg 4 - Tatrapoma P - łatwa i szeroka trasa, wspólna z wyciągiem 3, kolor niebieski, o długości 240 m.
  • Wyciąg 5 - Tatrapoma P - to trasa również łatwa, oznaczona kolorem niebieskim, o długości 220 m.
Dodaj opinię
Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij