Dom do góry nogami

„Świat staje na głowie!” – być może coś takiego krzyknęliby dawni górale, widząc co się współcześnie dzieje w Zakopanem (np. taki Sabała) z miejscowymi/turystami (niepotrzebne skreślić). Sposób patrzenia na rzeczywistość – w rozumieniu poglądów – zawsze da się w miarę bezboleśnie zmienić. A jak by to było, gdyby góra i dół naprawdę zamieniły się miejscami? Możliwość sprawdzenia tego na własnej skórze i błędnikach oferuje Domek do góry nogami w Zakopanem.

Niby domek jak domek – kuchnia, pokoje, sypialnie, sień, trochę mebli i innego sprzętu, figury imitujące mieszkańców... Problem dla zmysłów stanowią odczuwalne boczne odchylenie konstrukcji oraz fakt, że wszystko jest tu na opak. Krzesła, łóżka, szafki, itp. itd. - wszystko „wisi z podłogi”, dwunastka na zegarach mieści się u dołu tarczy, inni goście chodzą po suficie, a cały dom styka się z ziemią dachem miast fundamentami. Takie wrażenia tworzą zdecydowanie odmienny obraz od tego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni na co dzień, gwarantując nietypowe wrażenia.

Dodaj opinię

Tutaj świat dosłownie stoi na głowie. Dach domu dotyka ziemi, fundamenty pną się ku niebu, meble wiszą u góry na podłodze, a goście spacerują tam, gdzie powinien być sufit… Jakby tego było mało, cała konstrukcja jest lekko przechylona. Błędnik może zwariować. Wejście do domu do góry nogami zapewnia niepowtarzalne, oderwane od szarej rzeczywistości przeżycia.

Dom do góry nogami adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Dom do góry nogami, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Dom do góry nogami.
 • E-mail
  tiare@vp.pl
  Adres email Dom do góry nogami: tiare@vp.pl
 • Ulica
  Aleja 3 Maja
  Dom do góry nogami mieści się przy ulicy Aleja 3 Maja w Zakopanem
 • 34-505 Zakopane
Ceny biletów / cennik wejść do Dom do góry nogami. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 7 zł
  Dom do góry nogami cena biletu ulgowego: 7 zł
 • 9 zł
  Dom do góry nogami cena biletu normalnego: 9 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dom do góry nogami opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij