FunTime

FunTime to specjaliści od organizowania aktywnych form spędzania czasu w polskich Tatrach. Z ich oferty mogą korzystać klienci indywidualni, jednak jak powszechnie wiadomo im więcej osób, tym więcej zabawy – niezależnie od pory roku, najlepsze wrażenia zapewnią sportowe rozrywki w gronie znajomych.

Główny punkt wycieczek to spływy Dunajcem. Do wyboru kajaki, pontony oraz tradycyjne flisackie tratwy z drewna. Firmowa baza mieści się w Sromowcach Niżnych – ok. 34 km w linii prostej na północny-wschód od Zakopanego.

Firma zapewnia wszelki niezbędny sprzęt – kaski, kamizelki, pagaje, rzutki, beczki hermetyczne na sprzęt elektroniczny. We własnym zakresie należy jedynie pomyśleć o odpowiednim obuwiu, ręcznikach do wytarcia się i ubraniach na zmianę.

Po zakończeniu liczącej ok. 17 kilometrów rzecznej wyprawy w Szczawnicy, istnieją 2 opcje powrotu: firmowymi busami lub wypożyczonymi rowerami. Trasa dla kolarzy (do pokonywania w obie strony) to Droga Pienińska – położona na granicy Polski i Słowacji, wśród wyjątkowo malowniczych górskich terenów. Możliwe jest zwiedzanie zamku w Niedzicy (przed spływem) i Pienińskiego Parku Narodowego (po wycieczce).

FunTime organizuje również rejsy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, terenowe rajdy quadami i potężnymi samochodami off-roadowymi, zabawy w parku linowym i kuli zorbingowej, walki paintballowe. Szczególnie interesująco prezentują się programy hucznej biesiady góralskiej i napadu zbójeckiego. Uzupełnieniem oferty są całoroczne przejażdżki psimi zaprzęgami – latem zamiast saniami powozi się specjalnie wyprofilowanym „rydwanem”.

Zimą FunTime proponuje również naukę jazdy na nartach i snowboardzie. Instruktorzy współpracujący z firmą uczą na stokach w 3 miejscowościach. W Zakopanem pracują przy wyciągu Antałówka, na stoku „Polana Sosny” w Niedzicy – 4 trasy dla początkujących i średnio-zaawansowanych (do 800 metrów) z 3 wyciągami orczykowymi (70-400 m) – oraz w podkrakowskich Podstolicach. Tutejsze 4 trasy liczą od 80 do 600 m, 3 wyciągi orczykowe pokonują 80-350 m pod górę z przepustowością 200, 450 i 900 os./h. W planach (w 2015 r.) pozostaje zastąpienie najdłuższego orczyka wyciągiem krzesełkowym.

Firma FunTime posiada 5 wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego: 3 w samym Zakopanem, w Niedzicy i Bukowinie Tatrzańskiej.

Dodaj opinię

Jeden z większych organizatorów spływów kajakowych, wypraw raftingowych oraz innego typu aktywnych wypraw w okolicy Zakopanego. Główna przystań znajduje się w Sromowcach Niżnych na brzegu Dunajca. Typowa trasa liczy ok. 17 kilometrów w jedną stronę. FunTime, poza sprzętem wodnym, dysponuje jeszcze m.in. rowerami, quadami czy mocnymi samochodami terenowymi.

FunTime adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do FunTime , zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem FunTime .
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: FunTime opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij