Galeria Biżuterii WW

W założeniu twórców to miejsce stanowi kontrę do stoisk wypełnionych „tandetą, bylejakością i masówką”, królujących na zakopiańskich Krupówkach. Założyciele galerii stawiają na wyroby artystyczne, wykonywane indywidualnie, prawdziwe rękodzieła sztuki jubilerskiej. W zgromadzonej biżuterii można łatwo dostrzec inspiracje kulturą i tradycjami góralskimi, choć nie brakuje ozdób nawiązujących do współczesnych trendów wzornictwa.

Stała ekspozycja zawiera dzieła artystów z różnych zakątków Polski – przede wszystkim lokalnych, wielce utalentowanych rzemieślników. Naszyjniki, kolczyki, pierścionki, spinki, klamry, łańcuszki, medaliony, paski... - czego tylko dusza zapragnie. Na specjalne okazje lub do noszenia na co dzień. Z metali kamieni szlachetnych bądź niestandardowych materiałów.

Galeria Biżuterii WW należy do zakopiańskiej Pracowni Złotniczej WW Przemysława Wańczyka. W placówce można również porozmawiać o biżuterii, zamówić sobie wyjątkową i niepowtarzalną ozdobę według własnego pomysłu i kupić gotowe wyroby.

Dodaj opinię

Prywatna pracownia jubilerska z wybitnie artystycznymi wyrobami. Unikatami łączącymi współczesne trendy z lokalnymi zwyczajami. Czeka tu skarbiec niezwykłych ozdób, wykonanych z kamieni szlachetnych lub mniej oczywistych materiałów. Chętni mogą nie tylko obejrzeć, ale też fachowo porozmawiać o błyskotkach, a także kupić lub zamówić wyjątkowe egzemplarze.

Galeria Biżuterii WW adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Galeria Biżuterii WW, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Galeria Biżuterii WW.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Galeria Biżuterii WW opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij