Kąpielisko geotermalne

Kąpielisko geotermalne na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem, otwarto w 2007 roku i od tamtej pory cieszy się ono olbrzymim zainteresowaniem turystów i miejscowych.

Termalna, zmineralizowana woda, o temperaturze około 30°C, wypełniająca naprawdę sporych rozmiarów basen, pochodzi z odwiertu geotermalnego „Szymoszkowa GT1”, z głębi ziemi. W skład tutejszej wody z odwiertu wchodzą: w 37% wapń, w 36% magnez, w 23% sód i 2,3% potas.

Kąpielisko otaczają liczne atrakcje w postaci: zjeżdżalni, piaszczystego boiska do siatkówki plażowej, wypożyczalni leżaków, karczmy. Nie zabrakło tu rzecz jasna również szatni i toalet.

Kąpielisko na Polanie Szymoszkowej otwarte jest codziennie, od końca czerwca do września, w godz. 9.00 – 18.00.

Dodaj opinię

Zespół basenów na świeżym powietrzu, otwarty z reguły od końcówki czerwca do początków września. Jego głównym atutem jest woda geotermalna - zawierająca znaczne ilości wapnia, magnezu, sodu i potasu, utrzymująca stałą temperaturę w granicach 30℃. A pożyteczną dla zdrowia kąpiel można tu połączyć z przyjemnościami, jakie dają zjeżdżalnie i siatkówka plażowa.

Kąpielisko geotermalne adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kąpielisko geotermalne, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kąpielisko geotermalne.
Ceny biletów / cennik wejść do Kąpielisko geotermalne. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 16-24 zł
    Kąpielisko geotermalne cena biletu ulgowego: 16-24 zł
  • 21-29 zł
    Kąpielisko geotermalne cena biletu normalnego: 21-29 zł
  • Grupowy 13-18 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kąpielisko geotermalne opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij