Kuligi zimowe i letnie

Nie od dziś wiadomo, że prawdziwy kulig, z zaprzęgniętymi końmi, w przepięknej zimowej aurze to kapitalna atrakcja dla dzieci, dorosłych, seniorów, zakochanych par, czy dla całych grup zorganizowanych. Jednym słowem - dla każdego!

W Zakopanem i w Kościelisku można doświadczyć tej fantastycznej rozrywki, a dodatkowo, kulig taki połączyć też można z poczęstunkiem, ogniskiem, muzyką góralską czy występem zakopiańskiej kapeli.

Jakby tego było mało, ze względu na zmieniające się pory roku, przygotowano dwie odrębne oferty kuligowe na zimę i lato:

  • Kulig saniami - od 1 grudnia do wiosny;
  • Kulig bryczką - codziennie w okresie letnim.

Odjazdy mają miejsce spod dolnej stacji kolejki linowej na Polanie Szymoszkowej, 700 m od Krupówek w kierunku Kościeliska.

Dodaj opinię

Wspaniała zabawa, przepełniona czystą rozrywką i niepowtarzalnym klimatem. Przejażdżki saniami - w przypadku braku śniegu bryczkami, fasiągami i innego typu zaprzęgami - z pięknymi Tatrami w tle gwarantują niezapomniane wspomnienia. Kuligi często łączy się z wielkim góralskim ogniskiem, kiedy niezwykły nastrój podkreślają góralskie występy i kulinarne specjały.

Kuligi zimowe i letnie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kuligi zimowe i letnie, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kuligi zimowe i letnie.
Ceny biletów / cennik wejść do Kuligi zimowe i letnie. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 40 zł
    Kuligi zimowe i letnie cena biletu normalnego: od 40 zł
  • Grupowy od 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kuligi zimowe i letnie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij