Lodowisko DOMINO

Co roku, w zimie, przy ulicy Grunwaldzkiej w Zakopanem funkcjonuje sporych rozmiarów lodowisko DOMINO, na świeżym powietrzu. Rozkładane jest ono w centrum Zakopanego, na boisku szkolnym i w tygodniu, przyciąga zwłaszcza dzieci i młodzież.

Jazdę po lodzie uprzyjemnia tu dodatkowo grająca muzyka. Nie zabrakło także oświetlenia, umożliwiającego komfortową jazdę również po zmroku. Jeśli ktoś nie posiada własnych łyżew, może je za niewielką opłatą wypożyczyć na miejscu.

Dodaj opinię

Otwierany na czas mniej lub bardziej mroźnej zimy obiekt dla miłośników jazdy na łyżwach. Ze względu na sezonowość, kształt i rozmiary - tafla powstaje na szkolnym boisku - przeznaczony bardziej pod figurówki niż panczeny czy hokejówki. Lodowisko Domino ma za to kilka dodatkowych atutów, takich jak oświetlenie, muzyka przygrywająca do jazdy czy wypożyczalnia.

Lodowisko DOMINO adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Lodowisko DOMINO, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Lodowisko DOMINO.
 • Telefon
  Zadzwoń i dowiedz się więcej o Lodowisko DOMINO - telefon: +48182017266
 • Ulica
  Grunwaldzka
  Lodowisko DOMINO mieści się przy ulicy Grunwaldzka w Zakopanem
 • 34-500 Zakopane
Ceny biletów / cennik wejść do Lodowisko DOMINO. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 7 zł
  Lodowisko DOMINO cena biletu ulgowego: 7 zł
 • 9 zł
  Lodowisko DOMINO cena biletu normalnego: 9 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Lodowisko DOMINO opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij