Lodowisko na Gubałówce

Lodowisko Gubałówka to najwyżej położone lodowisko w Polsce. W sezonie zimowym można z niego korzystać codziennie już od godziny 10:00. Bilety są do nabycia na górnej stacji kolei linowej Gubałówka.

Oprócz standardowej jazdy na łyżwach, w weekendy można tu również wziąć udział w animacyjnych grach i zabawach, którym przewodniczy Koziołek Matołek. Z przyjemnością (i za darmo) nauczy on również samodzielnej jazdy tych najmłodszych łyżwiarzy.


Dodaj opinię

Łyżwiarstwo na naprawdę wysokim poziomie można trenować tylko na szczycie Gubałówki. W końcu tutaj zimą działa najwyżej położone lodowisko w Polsce. Żarty na bok - tafla nie należy może do największych, jednak klimat tego miejsca (widoki!) i atrakcje dodatkowe - świetlne rzeźby, animacje dla dzieci, darmowa nauka jazdy - czynią z niego magiczną miejscówkę.

Lodowisko na Gubałówce adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Lodowisko na Gubałówce, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Lodowisko na Gubałówce.
Ceny biletów / cennik wejść do Lodowisko na Gubałówce. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 3 zł
    Lodowisko na Gubałówce cena biletu ulgowego: 3 zł
  • 5 zł
    Lodowisko na Gubałówce cena biletu normalnego: 5 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Lodowisko na Gubałówce opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij