Offroad Zakopane

Off Road Zakopane to fantastyczny sposób na niebanalne, bo ekstremalne spędzenie wolnego czasu w Zakopanem. To atrakcja doskonała dla ludzi żądnych wrażeń i poszukujących nowych, emocjonujących doświadczeń, nie obawiających się przemoknięcia, wybrudzenia i niespodziewanych akcji.

W ofercie firmy znajdują się wyprawy na quadach, jazda samochodami z napędem 4x4, czy jazda skuterami śnieżnymi.

To wspaniały pomysł na zorganizowanie imprezy integracyjnej, wieczoru kawalerskiego czy zrobienie komuś bliskiemu ekstremalnej niespodzianki.

Wykwalifikowani, doświadczeni instruktorzy służą radą i pomocą i dbają o bezpieczeństwo uczestników wypraw. W ramach bezpieczeństwa, można tu oczywiście wypożyczyć także stosowne do jazdy na quadzie wyposażenie, w postaci rękawic, gogli, kominiarki, kasku, odzieży ochronnej, ochraniaczy czy nawet kamerki.

Dodaj opinię

Opuszczenie oznakowanych szlaków i ubitych ścieżek może być początkiem emocjonującej przygody. Zwłaszcza, gdy w dziki - i nieobjęty ochroną - teren wyprawia się za kierownicą dynamicznej terenówki z napędem na 4 koła, zwinnego quada czy śmigłego motocykla. A zimą - na płozach skutera śnieżnego. Offroadowe wycieczki to świetny pomysł na imprezę okolicznościową.

Offroad Zakopane adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Offroad Zakopane, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Offroad Zakopane.
Ceny biletów / cennik wejść do Offroad Zakopane. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 300-950 zł
    Offroad Zakopane cena biletu normalnego: 300-950 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Offroad Zakopane opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij