Ośrodek narciarski Lipki

W ośrodku narciarskim Lipki, do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów są dwa wyciągi linowe, orczykowe o długościach 170 i 200 metrów. Oba dysponują przepustowością równą 800 osób na godzinę. Wzdłuż wyciągów biegną 2 łatwe trasy, dobre dla dzieci i początkujących, a także dla średnio zaawansowanych.

Różnica wzniesień wynosi tu około 20 metrów. Obie trasy posiadają sztuczne oświetlenie po zapadnięciu zmroku, więc można swobodnie szusować, gdy na dworze już ciemno. Trasy są ratrakowane i dośnieżane armatkami. Nie zabrakło tu także wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz wykwalifikowanych instruktorów.

Dodaj opinię
Ośrodek narciarski Lipki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek narciarski Lipki, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek narciarski Lipki.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek narciarski Lipki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij