Park Linowy Złota Grań

Park Linowy Złota Grań to fantastyczne miejsce na rodzinny, aktywny wypoczynek podczas urlopu w Zakopanem. A wszystko to na szczycie Gubałówki, zaledwie 60 metrów od górnej stacji kolejki linowej, w Zakopanem.

Świetnie bawić się tu mogą przez cały rok, zarówno dzieci, dorośli, jak i zorganizowane grupy pracownicze. To w końcu jeden z większych parków linowych w kraju, z ośmioma trasami różnej trudności i długości, z ponad 100 przeróżnymi przeszkodami, 700-metrowymi zjazdami na tyrolkach oraz 16-metrowym palem i ścianką wspinaczkową.

Park Linowy to jednak nie wszystko. Są tu także miejsce do gry w paintball oraz strzelnica. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, chętnych do pomocy w każdym momencie.

Dodaj opinię

Jeden z największych w swojej kategorii obiektów w regionie. Położony na szczycie Gubałówki park posiada 8 wariantów o zróżnicowanych poziomach trudności: od dziecinnie prostych do ekstremalnych. Łącznie ponad 100 przeszkód, w tym 700m zjazdów tyrolskich. W ramach “Złotej Grani” funkcjonuje jeszcze pole do gry w paintball oraz mała strzelnica treningowa.

Park Linowy Złota Grań adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Linowy Złota Grań, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Linowy Złota Grań.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Linowy Złota Grań. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20 zł
    Park Linowy Złota Grań cena biletu ulgowego: 20 zł
  • 10-50 zł
    Park Linowy Złota Grań cena biletu normalnego: 10-50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Linowy Złota Grań opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij