Park Przygody Adventure

ADVENTURE - Park Przygody Gubałówka to nie tylko park linowy. To coś znacznie więcej, bo oprócz dwóch, doskonale przygotowanych tras linowych dla dzieci i dorosłych, znajdują się tu również takie atrakcje jak: najdłuższa w Polsce (350-metrowa) tyrolka, 14-metrowa wieża do skoków, zorbing (czyli zjazdy z góry, w wielkiej, dmuchanej kuli), 14-metrowa ścianka wspinaczkowa, strefa relaksu z leżakami, segwaye, quady i skutery śnieżne.

Ta imponująca ilość atrakcji, pozwala na aktywne spędzenie tu na świeżym powietrzu, całego dnia, całą rodziną.

Park ADVENTURE zlokalizowany jest na szczycie Gubałówki, tuż obok górnej stacji kolejki linowej Szymoszkowa. To doskonałe miejsce dla dzieci i dorosłych. W dodatku, wykwalifikowana obsługa (mówiąca także po angielsku) dba o bezpieczeństwo wszystkich gości.

Dodaj opinię

Centrum świetnej zabawy i świetnej rekreacji na świeżym powietrzu. Główną atrakcją ośrodka wydaje się być park linowy. Wprawdzie trasy są tylko dwie (junior i duża), jednak zapewniają mnóstwo frajdy. Dużą popularnością cieszą się 350-metrowy zjazd tyrolski czy wieża do skoków z 14m. “Adventure” ma także m.in. quady, skutery śnieżne, segwaye czy kule zorbingowe.

Park Przygody Adventure adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Przygody Adventure, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Przygody Adventure.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Przygody Adventure. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-250 zł
    Park Przygody Adventure cena biletu ulgowego: 20-250 zł
  • 25-250 zł
    Park Przygody Adventure cena biletu normalnego: 25-250 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Przygody Adventure opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij