Quadoo - wyprawy na quadach

Quadoo to niesamowita dawka adrenaliny i ekstremalnych przeżyć, wśród prędkości, wertepów i błota. Quadoo to organizator wypraw na quadach, po górskich trasach Zakopanego. W zimie natomiast, przesiąść się można na znajdujące się także w ofercie firmy - skutery śnieżne.

Wycieczki odbywają się na nowoczesnych pojazdach o napędzie 4x4, marki Yamaha, świetnie przygotowanych do jazdy i zabawy w terenie.

Quadoo organizuje oprócz indywidualnych wypraw także imprezy offroad dla firm, a także wyjazdy firmowe i różnego rodzaju eventy.

Dodaj opinię

Nieco zapomniane i zapuszczone zakątki w malowniczych górach, towarzystwo najlepszych przyjaciół, adrenalina buzująca w żyłach, a pod siedzeniem warczący ze zniecierpliwienia silnik. Tak pokrótce wyglądają porządnie zorganizowane wycieczki na quadach. Rajdy mocnymi, świetnie prowadzącymi się terenówkami to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Quadoo - wyprawy na quadach adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Quadoo - wyprawy na quadach, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Quadoo - wyprawy na quadach.
Ceny biletów / cennik wejść do Quadoo - wyprawy na quadach. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 640 zł
    Quadoo - wyprawy na quadach cena biletu normalnego: od 640 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Quadoo - wyprawy na quadach opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij