Quady i skutery śnieżne

Wycieczki po górach nie muszą się toczyć jednostajnym, monotonnym tempem. I nie chodzi wyłącznie o narastające zmęczenie wymuszające zmniejszenie prędkości w trakcie jazdy na rowerze. Solidny zastrzyk adrenaliny i przyjemne uczucie wiatru we włosach zapewnią przejażdżki na quadach i skuterach śnieżnych.

Wypożyczenie takiego sprzętu niedaleko Kościeliska jest możliwe np. w Witowie - zimowa baza często pojawia się pod tutejszą stacją narciarską, a "główny punkt" mieści się niedaleko Siwej Polany. Maszyny z pewnością należą do niezawodnych i zapewniających niezapomniane wrażenia. Gwarantują to uznane motoryzacyjne marki, jak Yamaha, Kawasaki czy Polaris.

Każdej wyprawie w teren, zapewniającej niezapomniane widoki i wrażenia, przewodzą doświadczeni piloci. Proponowane trasy wiodą m.in. wąwozami, polanami, przez lasy i osiągalnymi dla pojazdów tatrzańskimi szczytami.

Dodaj opinię

Prawdopodobnie najpopularniejszy sposób, odpowiednio latem i zimą, by tatrzańskie tereny oraz polno-leśne dróżki i szlaki przemierzać w sposób dynamiczny. Rzecz jasna tylko tam, gdzie jest to dozwolone, o co już dbają profesjonalni “przewodnicy” takich ekstremalnych wypraw. O ogromną dawkę adrenaliny można być spokojnym także dzięki imponującemu parkowi maszyn.

Quady i skutery śnieżne adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Quady i skutery śnieżne, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Quady i skutery śnieżne.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Quady i skutery śnieżne opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij