Snowtubbing i Summertubbing Gigant

Snowtubbing - zimą, niezbędny jest do tego śnieg. Po torze z białego puchu - często odpowiednio usypanym na specjalnych "rynnach" - suną duże, dmuchane, opony. Zjeżdżanie na nich w dół stoku, w śnieżno-lodowym korycie o długości ponad 210 metrów, jest naprawdę fantastyczną zabawą. W dodatku, pontony oprócz tego, że jadą w dół, to także obracają się wokół własnej osi.

Bez obaw, po zjeździe wcale nie trzeba targać opony na górę - zrobi to za nas wyciąg pontonów. To świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Po zmroku, stok jest także oświetlony, więc można komfortowo jeździć nawet gdy zrobi się już ciemno.

Letnia wersja snowtubbingu to summertubbing. Z niego także można tu korzystać. Zjeżdżalnia (umieszczona na stoku narciarskim pod Wielką Krokwią) jest tym razem napędzana wodą. Taki tor, którego składowymi są płyty PCV i igelit, liczy sobie 140 metrów długości. Na summertubbingu, doskonale bawić będą się i dzieci, i młodzież, i dorośli.

Dodaj opinię

Zapakować swoje cztery litery na dmuchaną oponę - nieślubne dziecko pontonu i koła ratunkowego - aby na niej szaleńczo zjeżdżać prawie bez jakiejkolwiek kontroli. Brzmi ryzykownie, lecz w rzeczywistości do dynamiczna i w pełni bezpieczna zabawa. Zarówno w wersji zimowej, jak i letniej. Rynna śnieżna pod skocznią ma 210, a sztuczny tor ok. 140 metrów długości.

Snowtubbing i Summertubbing Gigant adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Snowtubbing i Summertubbing Gigant, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Snowtubbing i Summertubbing Gigant.
Ceny biletów / cennik wejść do Snowtubbing i Summertubbing Gigant. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 5 zł
    Snowtubbing i Summertubbing Gigant cena biletu normalnego: od 5 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Snowtubbing i Summertubbing Gigant opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij