Stadnina Koni Tarant

W Stadninie Koni Tarant istnieje możliwość:

  • jazdy konnej w terenie, przeznaczona dla doświadczonych osób jeżdżących samodzielnie;
  • samodzielnej jazdy konnej na ujeżdżalni,
  • nauki jazdy na ujeżdżalni,
  • oprowadzania dzieci na kucyku.

W zimie, alternatywą dla jazdy konnej będzie kulig z prawdziwego zdarzenia, z zaprzęgiem koni, wielkimi saniami, z pochodniami, ogniskiem, muzyką i śpiewem.

Tarant organizuje również tradycyjne, góralskie korowody ślubne bryczkami, czy specjalnie przygotowanymi na te okazje karocami.

Dodaj opinię

Ośrodek który powinien zainteresować i początkujących, i doświadczonych jeźdźców. Świeżo zarażeni hippiką mogą podszkolić się na ujeżdżalni - samodzielnie lub pod okiem instruktora. Urodzonym w siodle Tarant proponuje wyprawy w tatrzański plener. Na dzieci czekają przyjazne kucyki. Z myślą o większych grupach organizowane są kuligi z bardzo bogatym programem.

Stadnina Koni Tarant adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Koni Tarant, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Koni Tarant.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Koni Tarant opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij