Szlak Murowaniec - Przełęcz Krzyżne

Ze schroniska Murowaniec, na przełęcz Krzyżne, z której rozciągają się zapierające dech w piersiach panoramy na Tatry Wysokie (Gerlach, Rysy), urwiska Buczynowych Turni, Orlą Perć, Dolinę Pięciu Stawów, czy – przy dobrej widoczności – masyw Babiej Góry. Pełna paleta górskich kolorów.

Trasa oznaczona jest kolorem żółtym i liczy niespełna 5,5 kilometra, do pokonania w ok. 3 godziny. Ścieżka cały czas prowadzi pod górę (730m przewyższeń), w końcówce robi się całkiem stromo. Żółty szlak prowadzi dalej do Doliny Pięciu Stawów.

Dodaj opinię
Szlak Murowaniec - Przełęcz Krzyżne adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlak Murowaniec - Przełęcz Krzyżne, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlak Murowaniec - Przełęcz Krzyżne.
  • 34-500 Zakopane
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlak Murowaniec - Przełęcz Krzyżne opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij