Szlak pieszy Gubałówka – Galicowa Grapa

Trasa czerwona z wierzchołka słynnego szczytu Gubałówka, dokąd wjeżdża kolejka linowo-terenowa, do wzniesienia Galicowa Grapa (980 m n.p.m.) w Poroninie, gdzie niegdyś działała skocznia narciarska K 30 m.

Po drodze przechodzi się m.in. przez miejscowości Suche i Ząb. Od skrzyżowania szlaków na Gubałówce do Poronina jest ok. 9,5 km, idąc w tym kierunku większa część trasy prowadzi w dół i można ją pokonać w ok. 2 godziny.

Czerwony szlak biegnie dalej do Gliczarowa i Bukowiny Tatrzańskiej (wtedy trasa liczy ok. 22 km, 371 m przewyższeń i 763 m obniżeń).

Dodaj opinię
Szlak pieszy Gubałówka – Galicowa Grapa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlak pieszy Gubałówka – Galicowa Grapa, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlak pieszy Gubałówka – Galicowa Grapa.
  • 34-500 Zakopane
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlak pieszy Gubałówka – Galicowa Grapa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij