Szlak pieszy Wierch Poroniec – Murowaniec

Wierch Poroniec – Murowaniec to zielony szlak długości ok. 11 kilometrów. Prowadzi przez zjawiskowe zielone obszary Tatr. Po drodze między parkingiem i przystankiem autobusowym pod szczytem, a schroniskiem PTTK, nie brakuje punktów widokowych, choćby na Rusinowej Polanie czy Gęsiej Szyi.

700 m przewyższeń (i 312 m obniżeń) można pokonać w około 4 godziny. Droga między podnóżami Wierchu Poroniec i punktem widokowym na szczycie Gęsiej Szyi jest przygotowana również dla osób niepełnosprawnych.

Dodaj opinię
Szlak pieszy Wierch Poroniec – Murowaniec adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlak pieszy Wierch Poroniec – Murowaniec, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlak pieszy Wierch Poroniec – Murowaniec.
  • 34-531 Małe Ciche
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlak pieszy Wierch Poroniec – Murowaniec opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij