Trasa biegowa przez Dolinę Chochołowską

U wylotu największej tatrzańskiej doliny w Witowie, z myślą o narciarzach na biegówkach, wytyczono 2 szlaki – zielony oraz niebieski – tworzące 10-kilometrową pętlę. Punkt początkowy to Siwa Polana, nieopodal znajduje się parking.

Pierwszy odcinek, liczący 3 km idealnie nada się dla rozpoczynających swoją przygodę na nartach biegowych – kompletnie zielonych w temacie, jak zdaje się sugerować oznaczenie. W dalszą drogę, na niebieską trasę powinni udać się ci, którzy już mają jakiekolwiek doświadczenia z biegówkami. Szlaki mają raczej rekreacyjny charakter.

Dodaj opinię

Dwa zimowe szlaki wytyczone w jednym z najbardziej malowniczych zakątków po polskiej stronie Tatr. Z myślą o zwolennikach czynnej rekreacji przygotowano dwie trasy o nieco odmiennych profilach, mające razem 10 km długości. Amatorzy biegówek mają do dyspozycji wygodnie usytuowany parking, tuż przy punkcie startowym, jakim jest Siwa Polana u wylotu doliny.

Trasa biegowa przez Dolinę Chochołowską adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasa biegowa przez Dolinę Chochołowską, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasa biegowa przez Dolinę Chochołowską.
  • 34-511 Kościelisko
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasa biegowa przez Dolinę Chochołowską opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij