Wyciąg narciarski Błachuta Ski

Trasa liczy około 200 metrów – ratrakowana, wyciąg talerzykowy. Stok jest dość płaski i łatwy, więc idealnie nadaje się dla początkujących narciarzy i snowboarderów. Nieco bardziej zaawansowani amatorzy białego szaleństwa raczej nie znajdą tu poważnych sportowych wyznać. Mogą pojeździć rekreacyjnie, podziwiając widoki na Tatry, w tym doskonale widoczny Giewont.

Przy wyciągu narciarski Błachuta Ski działa firmowa szkoła narciarska, oferująca lekcje indywidualne i grupowe z jazdy na nartach i snowboardzie. Deski, kask i gogle można wypożyczyć w miejscowym punkcie serwisowym.

Dodaj opinię
Wyciąg narciarski Błachuta Ski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg narciarski Błachuta Ski, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg narciarski Błachuta Ski.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg narciarski Błachuta Ski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij