Wyciąg narciarski Gigant

Zakopiański stok narciarski Gigant dysponuje lewostronnym wyciągiem orczykowym, o zdolności przewozowej 700 osób/godz., długości 189 metrów oraz długości samej trasy zjazdowej wynoszącej 181 metrów.

Różnica wzniesień równa jest tutaj 15 metrów, a procentowe, średnie nachylenie 11,5%, więc jest to raczej łagodny stok, na którym dobrze odnajdą się zarówno dzieci, jak i początkujący narciarze lub snowboardziści. To również doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek całą rodziną.

W zimie, oprócz jazdy na nartach czy snowboardzie, można tu także skorzystać z fantastycznej atrakcji jaką jest snowtubing, czyli zjazd z górki na dmuchanych oponach. W lecie natomiast, podobnych wrażeń dostarczy letni to summertubing.

Dodaj opinię
Wyciąg narciarski Gigant adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg narciarski Gigant, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg narciarski Gigant.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciąg narciarski Gigant. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 2 zł zł
    Wyciąg narciarski Gigant cena biletu normalnego: od 2 zł zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg narciarski Gigant opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij