Wyciąg narciarski Pod Skocznią

Tuż pod samą skocznią narciarską Wielka Krokiew w Zakopanym, znajduje się wyciąg oraz stok narciarski Pod Skocznią, po którym jeżdżąc, podziwiać można jednocześnie imponujące rozmiary skoczni.

To wyciąg dobrze z sprawdzający się dla początkujących, dopiero uczących się jazdy na nartach. Wyciąg typu "wyrwirączka", ciągnie się na długość 180 metrów, a jego przepustowość wynosi 300 osób na godzinę.

Stok jest oczywiście ratrakowany, sztucznie naśnieżany i oświetlony po zmroku. Tuż obok znajduje się też parking. Skorzystać także można z usług wypożyczalni, instruktorów jazdy na nartach lub snowboardzie czy zjeść coś w punkcie gastronomicznym.

Dodaj opinię
Wyciąg narciarski Pod Skocznią adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg narciarski Pod Skocznią, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg narciarski Pod Skocznią.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Wyciąg narciarski Pod Skocznią - telefon: +48601854499
  • Ulica
    Piłsudskiego
    Wyciąg narciarski Pod Skocznią mieści się przy ulicy Piłsudskiego w Zakopanem
  • 34-500 Zakopane
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg narciarski Pod Skocznią opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij