Wycieczki segwayami

Segway'e to wciąż budzące spore zainteresowanie pojazdy, z roku na rok zyskujące na popularności. Wbrew pozorom, jazda na segwayu wcale nie jest trudna, wystarczy tylko nieco wychylić się do przodu. Hamowanie wygląda analogicznie, bowiem należy się wówczas wyprostować. Do wykonywania skrętów służy specjalny drążek.

Prędkość maksymalna osiągana podczas jazdy na tym pojeździe nie przekracza 20 km/h (dla dzieci można tę prędkość wyregulować i ustawić na niższą).

W Zakopanem jest możliwość skorzystania z kilku opcji jazdy na segwayach, m.in.:

  • jazda po specjalnie przygotowanym do tego celu torze, z przeszkodami takimi jak garby czy równoważnie;
  • 2,5 godzinna wycieczka z przewodnikiem "Segway Zakopane Tour", na 15 kilometrowej trasie wokół Zakopanego (start z ul. Balzera 30, pod Nosalem).


UWAGA - z końcem maja 2016 bodaj największy operator zakopiańskich segway'ów zakończył działalność w stolicy polskich Tatr (i przeniósł interes do Krakowa).

Dodaj opinię

Interesująca alternatywa dla spacerów i wypraw na rowerze - zwłaszcza dla tych, którym szybko zaczyna doskwierać zmęczenie w nogach. Segway’e są komfortowe, całkiem proste w obsłudze i bardzo stabilne - można to nawet sprawdzić na specjalnych torach. Prędkość maksymalną pojazdów da się wyregulować - do poziomu w granicach 20 kilometrów na godzinę.

Wycieczki segwayami adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wycieczki segwayami, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wycieczki segwayami.
  • 34-500 Zakopane
Ceny biletów / cennik wejść do Wycieczki segwayami. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 12-150 zł
    Wycieczki segwayami cena biletu normalnego: 12-150 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wycieczki segwayami opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij