Zimowy Park Rozrywki KIDOO

Zimowy Park rozrywki dla dzieci KIDOO to wspaniała atrakcja dla grup młodzieży, wycieczek, zimowisk czy obozów sportowych. Baza KIDOO mieści się na Gubałówce, 100 m od górnej stacji Szymoszkowa i 800 m od kolejki PKL. Wśród wielu atrakcji, skorzystać tu można m.in. z:

Dodatkowo można tu zorganizować ognisko i ciepły poczęstunek. Dzieci z pewnością będą zachwycone!

Dodaj opinię

Miejsce przeznaczone dla dzieci i młodzieży, która wcale nie uważa klasycznych zabaw na śniegu za obciach. Kidoo oferuje zresztą kilka atrakcji specjalnie dla starszych: przejażdżki skuterami śnieżnymi czy jazda za maszyną na sankach, w pontonie czy dmuchanym kole. Sprzęt można wykorzystać bardziej konwencjonalnie, zjeżdżając z góry czy po snowtubingowym torze.

Zimowy Park Rozrywki KIDOO adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Zimowy Park Rozrywki KIDOO, zobacz gdzie w Zakopanem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Zimowy Park Rozrywki KIDOO.
Ceny biletów / cennik wejść do Zimowy Park Rozrywki KIDOO. Redakcja serwisu www.miastopodgiewontem.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 30-75 zł
    Zimowy Park Rozrywki KIDOO cena biletu normalnego: 30-75 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Zimowy Park Rozrywki KIDOO opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij